Компанія "УжСервіс", будучи провідним сервісним центром Закарпатської області, надає широкий спектр робіт гарантійного та післягарантійного обслуговування мобільних телефонів і смартфонів, цифрових фотоапаратів і відеокамер, ноутбуків, нетбуків і планшетів, КПК та GPS пристроїв.

У нас реалізована зручна система співпраці з роздрібними магазинами і мережами. Наш автомобіль щотиждня збирає і забирає зареєстровані на нашому сайті ремонти. Для співпраці запрошуємо магазини, торгові точки, майстерні та інші сервісні центри з надання послуг гарантійного та післягарантійного обслуговування мобільної техніки на взаємовигідних умовах.

Крім того, на спеціальних умовах, ми надаємо послуги з супроводу та підтримки особистої гарантії продавця, а також програм додаткового сервісу (ПДС). Гнучка цінова політика, висока якість ремонту та оперативність обслуговування.

 

Якщо ви маєте бажання працювати з нами, просимо заповнити анкету

або відправити наступні дані для відкриття доступу до бази:

1) Назва торгової точки;
2) Фактична адреса;
3) Юридична назва ;
4) Електронна адреса особи, яка буде вносити дані на сайт;
5) ПІБ особи яка буде вносити дані на сайт;
6) Контактний номер телефону особи, яка буде вносити дані на сайт.
7) Контактний номер телефону точки прийому (робочий)

Ці дані необхідно відправити на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Після отримання даних, ми відправимо на вказану вами електронну адресу логін і пароль для входу в базу.